Web Siteniz Mobil Uygulamanız ile Entegreli olsun… Birkaç yıl öncesine kadar iyi bir web site sahibi olmak firmalar için yereli olsa da artık günümüzde neredeyse bütün işletmeler ve firmalar mobil uygulama sahibi olmayı istemektedirler. Bunu nedeni artık akıllı telefonların çok yaygınlaşmasıdır. Ayrıca insanlar bu telefonlar aracılığıyla internete çok kolay bir şekilde girmesi ve istedikleri ürüne anında ulaşmaya alışmış olmaları da bunu sağlamaktadır.

Özellikle mobil uygulamasını indirdikleri işletmeleri daha çok tercih etmekte ve sadık bir müşterisi olmaktadırlar bunun nedeni ise uygulamanın getirdiği kolaylıklardan en önemli özellik olarak firma hakkında tüm bilgilere kolay bir şekilde ulaşmaları ile olmaktadır. İşletme anlık bildirimler ile tüketicilerinin anında bilgi sahibi olmalarını sağlayabilmektedirler.

Mobil uygulamanız Nasıl Olmalıdır.

Kullanıcı dostu kolay kullanılabilir ve sade bir mobil uygulama ile bu uygulamanın daha çok tüketici tarafından tercih edilmesini sağlayabilirsiniz. Kullanılması zor ve içinde gezinmesi kolay olmayan bir mobil uygulama müşteriyi sıkacak ve belki de uygulamayı kaldırmasına neden olacaktır. Bu nedenle siz de bir mobil uygulama sahibi olurken buna çok dikkat etmeli ve kolay bir arayüzü olmasını sağlamalısınız.

Tüketici bu uygulama da ne kadar çok zaman harcarsa sizin daha çok avantajınıza olacağı için uygulamanızın eğlenceli olması da önemli bir özellik olmaktadır. Uygulamanızın hem Google Storede hem de App Store de olması bütün akıllı telefon kullanıcılarına hitap etmenizi sağlayacaktır.

Sosyal ağlar da olan hesaplarınız da bu uygulamaya entegre edebilir ve böylece daha çok reklamınızı yapma fırsatı bulabilirsiniz. İndirim kuponları ile müşterilerinizin ilgisini çekebilir ve onların sizi daha çok tercih etmesini bu şekilde sağlayabilirsiniz.

Mobil Uygulama Kazancınızı Arttırır mı?

Mobil uygulama sahibi olmanızın en önemli sebebi elbette kazancınızı arttırmaktır. Bu şekilde kazancınız sizin amaçladığınızın da üstünde artacağı için sizler de bu uygulamaya sahip olmaya kara verdiğiniz için memnun olacaksınız. Tüketicilerin artık çok daha fazla rahatına düşkün ve kolay ulaşabildiği markaları tercih etmeleri nedeni ile siz de bir mobil uygulama sahibi olarak bu rahatına düşkün tüketicilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Onlar sizin fiyatlarınız, yeriniz ve ürünleriniz hakkında ayrı ayır araştırma yapmak zorunda kalmayacakları ve tek tıkla bunların hepsine ulaşmaları mümkün olacağı için siz daha fazla tercih edeceklerdir. Ürünleriniz hakkında bilgileri, resimleri ve videoları da bu uygulamaya yükleyerek onların daha fazla ilgisini çekebilirsiniz.

Yapacağınız yarışmalar ve uygulamanız içinde olacak oyunlar ile onların uygulamada geçirdikleri süreyi uzatabilirsiniz. Ortaya koyacağınız ödül ile yarışmalara katılımın artmasını ve mobil uygulamanızın daha çok kişi tarafından indirilerek kullanılmasını da sağlayabilirsiniz.  Açacağınız e- mağazalar ile ürünlerinizin çok daha fazla talep edilmesini sağlayabilirsiniz. Teknoloji büyük bir hızla gelişmekte ve kendinden söz ettirmek ve müşteri sayısın arttırmak isteyen bütün firmalar mobil uygulama edinmekteler. Bu yazımızda Web Siteniz Mobil uygulamanız ile neden entegreli olmalı bunu anlatmaya çalıştık. Okuduğunuz için teşekkürler

Kaydet

Pin It on Pinterest

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK AL