Uygulama Satıcı Bayisi Olmak İçin En Önemli 5 Neden. Bayiler giderek daha fazla kapsamlı uygulama geliştirme hizmetleri sağlıyor; Bir bayi uygulama satıcısı olmak hem bireyler hem de işletmeler için kazançlı bir olasılıktır.

Mobil uygulama işi baş döndürücü bir hızla büyüyor. COVID-19 salgınının tetiklediği uzaktan çalışmanın yükselişi, sıradan mobil kullanıcıların günlük yaşamında mobil uygulamaların kullanımını artırdı.

Mobil uygulamalar artık oyun, yaşam tarzı, finans, e-ticaret ve yardımcı program dahil olmak üzere çeşitli kategorilerde popüler. 6 milyardan fazla insan cep telefonu kullanıyor ve bu rakamın sadece üç yıl içinde 7 milyarı geçmesi bekleniyor.

Mobil uygulamalara olan yüksek talebe rağmen, hedef kitlenize ulaşmadan önce fikirlerinizi koda dönüştürmeniz gerekiyor. Pek çok firma müşteri dostu mobil uygulamalar geliştirmeye yönelmesine rağmen, bunların önemli bir kısmı personel eksikliği ya da nasıl yapılacağını bilememektedir. Ayrıca, mükemmel bir iş çıkaran nitelikli uygulama geliştiricilerini işe almak, küçük firmalar ve tek girişimciler için zor olan zaman ve para gerektirir.
Uygulama geliştirme platformlarının ve uygulama satıcılarının devreye girdiği yer burasıdır.

Bu makalede, bir uygulama satıcısı olmanız için en önemli nedenleri gözden geçireceğiz.

Uygulama satıcıları, her türden işletme tarafından mobil uygulamalar oluşturmak için giderek daha fazla kullanılmaktadır.
Bir uygulama satıcısı olma konusunda hâlâ kararsızsanız, yeniden düşünmeniz için beş önemli neden:

1- Küçük işletmeler mobil uygulamalara yöneliyor.

Bu gün ve çağda net olan bir şey var: Her büyüklükteki işletme daha büyük bir kitleye ulaşmak için mobil uygulamalara yatırım yapmak istiyor. Ayrıca, birçok firma iletişim, süreç verimliliği ve operasyonlar için dahili uygulamalara ihtiyaç duyar. Şirket içi ve müşteriye yönelik şirket mobil uygulamalarının olanakları sınırsızdır ve giderek küçük firmalar için hayati bir araç haline gelmektedir. Ayrıca, e-ticaret platformlarının hızla genişlemesiyle, mobil öncelikli bir strateji gerekliliği kritik hale geldi.

Daha fazla kuruluş bunların değerini anladıkça mobil uygulamalara olan ihtiyaç daha da artacaktır. Ayrıca mobil uygulama geliştirme için aşırı sermaye harcamalarının önlenmesi gerekliliği de göz önünde bulundurulmaktadır. Kuruluşlar düşük maliyetli uygulama geliştirme seçenekleri ararken, mobil uygulama satıcıları kurtarmaya gelecek. Mobil uygulamalara olan talep tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğunu düşünelim. O zaman mobil uygulama satıcısı olmak kazançlı bir olasılık olabilecektir.

2- Yeni Uygulama Bayileri için Düşük Maliyetli Bir Giriş Noktası

Başlangıç maliyeti, diğer herhangi bir iş gibi, girişte belirleyici bir unsurdur. Büyük bir sermaye talebi olan bir firmayı başlatmak zor olabilir. Ancak mobil uygulama bayisi olmak önemli bir yatırım gerektirmez. Son derece kısıtlı bir bütçeyle yapılabilirsiniz. Mobil uygulama bayi programlarının çoğu, bayiler için uygun aylık ücretlere sahiptir. Bu, yazılım dağıtıcılarının istedikleri kadar gelir elde ederken makul kar marjlarını korumalarına olanak tanır.

 

3- Mobil uygulamalar geliştirmek ve pazarlamak için basit bir yaklaşım

Doğru platformu kullanan herkes pratikte bir mobil uygulama satıcısı olabilirsiniz. Uygulama oluşturmak için herhangi bir teknik bilgiye ihtiyacınız yoktur. Çoğu mobil uygulama satıcı platformu, tek bir kod satırı yazmadan çarpıcı uygulamalar oluşturmanıza olanak tanıyan kodsuz bir geliştirme ortamı içerir. Herkes bu kodsuz uygulama oluşturma platformlarına katılabilir. Hemen uygulama satmaya başlayabilirsiniz. Önemli teknik ve tasarım becerileri gerektirmediği, şirket giderlerini düşürdüğü ve karlılığı artırdığı için daha kısa geri dönüş süresine sahip uygulamalar oluşturabilirsiniz.

Ayrıca, farklı markalara sahiptirler. Birden fazla müşteriye karşılaştırılabilir uygulamalar sunabilirsiniz. Bu da karmaşıklık olmadan benzer müşterilere hitap etmenize olanak tanır.

Platformlar yerine kimlik bilgilerinizi kullanarak, sağlam bir uygulama satıcı programına uygun gördüğünüz şekilde mobil uygulamaları yeniden markalama, yeniden paketleme ve değiştirme olanağına sahipsiniz. Amaç, kapsamlı çözümler sunabilecek ve herkesin bir uygulama satıcısı olmasına sıfırdan yardımcı olabilecek ideal uygulama satış ortağını bulmaktır.

4- Ekonomik çözümler satarken kar elde etmek

Günün sonunda, mobil uygulama satışı da dahil olmak üzere herhangi bir iş para kazanmakla ilgilidir. Uygulamalar oluşturmak, yalnızca onlar için ödeme yapmak isteyen müşterileriniz varsa veya bulabilirseniz anlamlıdır. Ancak, daha önce de anlatıldığı gibi. Artan mobil penetrasyon ve mobil uygulamalarla ilgilenen küçük şirketler talebi artırdı. Ortalama bir şirket içi geliştiriciden daha az parayla mobil uygulamalar üretirsiniz. Bu talebi kar marjlarınızı tehlikeye atmadan karşılayabileceksiniz.

Küçük işletmeler, bir bayi platformu kullanılarak hızla üretilebilen işlevseldir. Çekici bir uygulama için makul bir miktar ödemekten çok mutludur.

 

5- Sektörün genişlemesi daha yeni başlıyor.

Mobil uygulama işi, gördüğümüz gibi, son yıllarda patladı, ancak hala güçlü. Otobüsü kaçırdığınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Uygulama trenine atlayıp para kazanmaya başlamak için çok geç değil. Daha fazla işletme müşterileriyle iletişim kurmak için mobil uygulamalara yöneldikçe, ihtiyaç daha da artacaktır. Ayrıca, endüstri oldukça çeşitlidir ve çok çeşitli uygulamalar için yeterli alan olmasını sağlar. Bayi potansiyeli gibi mobil uygulamalara olan talep de sınırsızdır.

Bir uygulama yeniden satış şirketi kurmak zor görünecektir. Ancak uygulamaları satan bu uygulamalar bunu kolaylaştırır.

 

 

Sonuç

Sonuç bölümüne gelmiş bulunuyoruz. Makalemizin sonuna geldik. Mobil Uygulama Geliştirme çok kolay olmayan uzun bir proje yönetim sürecidir. Çalışmalarınız zaman alabilecek bir yaşam döngüsüdür. Eğer ki zamanım yok ve kodlama bilmiyorum ve çalışacak bir ekibim yok bana bir uygulama lazım veya kendim uygulama geliştirmek istiyorum, hem de kodlama bilmeden sürükle bırak yöntemi ile yapmak istiyorsan uğrayacağınız adres https://uygulamasepetim.com/

Uygulama Sepetim sektöre liderlik eden Mobil Uygulama Geliştirme platformudur. Profesyonel ekibi ve destek sayfası sayesinde Mobil Uygulama hakkında kolayca arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Bu yazımızda “Uygulama Satıcı Bayisi Olmak İçin En Önemli 5 Neden” yazısını inceledik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Makalelerimizin devamına blog sayfamızdan ulaşabilir ve bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

SOSYAL MEDYADA BİZ

 
 
https://uygulamasepetim.com/uygulama-sepetime-nasil-uye-olurum/
https://www.instagram.com/uygulamasepetimm/
https://www.linkedin.com/company/uygulamasepetim
https://www.linkedin.com/company/uygulamasepetim
UygulamaSepetim_SocialMedia_Icon_5.gif
UygulamaSepetim_SocialMedia_Icon_3.gif

Pin It on Pinterest

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK AL