yemek sipariş uygulaması

yemek sipariş uygulaması

Restoranlar da artık mobil uygulama kullanıyor… İnternette ufak bir araştırma yaptığınız da bile çok rahat bir şekilde görebilirsiniz. Bütün ünlü markalar bir mobil uygulama sahibidirler ve markalaşma sürecini tamamlamak isteyen bütün işletmeler de bu yolu takip etmektedirler. Çok iyi bir web siteniz olabilir ama artık günümüzde insanlar bilgisayar yerine aramalarını akıllı telefonları aracılığı ile yaptıkları için mobil uygulaması olan işletmeler daha avantajlı bir hale gelmektedirler.

Özellikle restoranlar müşteri potansiyelini arttırmak için bu uygulamayı edinmeleri gerektiğinin farkına varmaktadırlar. Mobil uygulamanızda sadece açılış ve kapanış saatlerinizi değil hazırladığınız yiyecek ve içecekleri de tüketicilerin beğenisine sunabilirsiniz.

Onlar için fiyat listesini de yayınlayabilirsiniz en önemlisi de artık sağlıklı beslenmeye çok önem vermekte olan bu tüketiciler için yiyecek ve içeceklerin hazırlanış aşamaların gösteren videolar ve resimler paylaşarak onların sizleri güven içinde tercih etmesini sağlayabilirsiniz.

 

İşletmeler Arasında Sizin Bir Farkınız Olsun

Benim müşteri sayım yeterli ve benim mobil uygulamaya ihtiyacım yok diye düşünmeyin çünkü diğer restoranlar mobil uygulama sahibi olarak sizin müşterileriniz elinizden alabilirler buna izin vermemek için elinizi çabuk tutmalısınız. Sakın benim müşterim sadıktır diye de düşünmeyin çünkü tüketici tercihleri öyle hızla değişiyor ki onların bu hızını yakalamak için sizin de çok yenilikçi bir anlayışa sahip olmanız gerekmektedir. Rahatına düşkün ve internette arama yaparken bile yorulan bunun yerine mobil uygulaması olan işletmeleri tercih eden tüketiciler mobil uygulamanız olması halinde sizi de daha fazla tercih edeceklerdir.

Uygulamanızın kolay kullanılabilir sade bir yapısın olması onları memnun edecek ve uygulama içinde de sıkılmadan dolaşabilmelerini sağlamanız ile size sadık bir müşteri olacaklardır. Yine mobil uygulamanızdan yapacağınız indirimler onları memnun edecek ve sizi tercih etmelerini sağlayacak olan ayrı bir sebep olacaktır. İndirim kuponlarını da unutmamak gerekir tabi bu kuponlar indirimleri çok seven tüketicilerin aklında olmasa bile sizin restoranınızı ziyaret etmelerini sağlayacaktır.

Restoranınızı Bir Marka Haline Getirin.

Eğer bir mobil uygulamanız yoksa markalaşma sürecini tamamladığınıza inanıyorsanız yanıldığınızı bilmelisiniz. Etrafınıza bir bakın ve ülkemizde tanınan bütün büyük işletmelerin ve restoranların bir mobil uygulama sahibi oldukların göreceksiniz. Sizler de onlar gibi büyümek istiyorsanız hemen bir mobil uygulama edinmelisiniz.

Üstelik bu sandığınız kadar pahalı ve zor bir süreç de olamayacaktır sizin için öncelikle ücretsiz olarak deneyebileceğiniz mobil uygulamadan zaten çok kısa bir sürede verim almaya başlayacağınız için bir daha vazgeçemeyecek ve tam anlamıyla sahip olacaksınız. Hem kısa vade de hem de uzun vade de işletmenize getireceği faydaları gördükçe bu uygulamayı edindiğiniz için memnun olacaksınız.

Açacağınız e- mağaza ile size gelmesi mümkün olamayan tüketicilere siz gedecek ve böylece satışlarınızın neredeyse ikiye katlandığını görecek ve böylece kazancınızı arttıracaksınız. Restoranınız için bir demo uygulama i

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Pin It on Pinterest

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK AL