Hizmet Talebi Uygulama (Uber Tarzı)

Yazılım çözümünüz ve uygulamanız için Hizmet Talebi, talep üzerine servis çözümü sağlayıcılarının artan ihtiyacını karşılamak için tasarlanmıştır. İşlerini isteğe bağlı hizmet sektöründe başlatmak isteyen girişimciler, artık platformunuzun kullanması için mükemmel bir UBER tarzı çözümün sahibi olun.

HİZMET: Talep Üzerine Hizmet Modeli Kullanılan Başlangıçlar İçin Özelleştirilebilir Çözüm

TaskRabbit, Thumbtack, Handy ve daha fazlası gibi isteğe bağlı servis sağlayıcı uygulamalarının başarısından ilham alan Hizmet Talebi, girişimciler için sağlam ve ölçeklenebilir Uber Tarzı yazılım çözümü olarak tasarlanmıştır.

%100 Özelleştirilebilir

Uber tarzı çözümümüz, her türlü isteğe bağlı hizmet işletmesi veya TalkLocal, Taskrabbit, UrbanClap, Handy vb. gibi genel bir talep üzerine hizmet sağlayıcı için bir yazılım çözümü oluşturmak için özelleştirilebilir.

SanalPos Uyumlu

SanalPos uyumluluğunu garanti ediyoruz, bu nedenle Uber Tarzı yazılımımızdaki çevrimiçi ödemeleri kabul eden yasal sorunlarınız olmayacak.

Önceden Hazırlanmış

Önceden hazırlanmış tescilli çözümümüzü kullanarak, size özel talebe bağlı hizmetler uygulamanızı, başka geliştirici firmlardan daha hızlı sonuclandırıyoruz.

Ölçeklenebilir ve Temiz Tasarım

Son teknoloji uygulama kapsayıcı teknolojisi, temiz kodlama uygulamaları, Rx programlama ve mikro servis mimarisini kullanan bu Uygulama, her türlü Uber Tarzı Hizmet Uygulaması için geleceğe hazır olacak şekilde tasarlanmıştır.

Çok Dilli ve Çoklu Para Birimi

Artık Türkçe, Arapça, İngilizce veya seçtiğiniz herhangi bir dilde Ustalar için Uber uygulamasını veya Doktorlar için Uber’i veya Hizmet için Uber’i başlatabilirsiniz. Uygulaman‘in herhangi bir dil ve para birimi tercihinde konuşlandırılabilmesini sağlıyoruz.

Tavsiye, Promosyon ve Sadakat Programları

Yönlendirmeler, promosyonlar ve sadakat kampanyaları ile kendi uygulamanız için benzersiz Uber kullanıcı tabanınızı ve genel elde tutma oranınızı artırın.

Grafik Tasarım Akışı

Canlı Harita Görünümü

Uber tarzı çözümümüz, kullanıcıların belirli bir hizmet türü altında çevrelerindeki isteğe bağlı hizmet sağlayıcılarının canlı listesini görüntülemelerini sağlar

Filtreleme

Uber tarzı yazılımımız mesafe, sağlanan hizmet ve bütçelere göre gelişmiş filtreler sunar

 

Liste Görünümü

Filtre ayarları ve kullanılabilirliğine dayalı olarak belirli bir hizmet altındaki sağlayıcıların listesini görüntüleme

Profil Detayları

Her isteğe bağlı servis sağlayıcısının ayrıntılarını görüntüleyin. Her profil fotoğraflar, kısa biyografi, geçmiş derecelendirmeler, uzmanlık alanı vb.

 

Hizmet Ayrıntıları, Planlama ve Ödeme

Uber tarzı platformumuz, servis rezervasyon yapanların hemen bir servis talep etmelerini veya randevularını daha sonraki bir tarih ve saat için planlamalarını sağlar. Planlandığında, kullanıcılar rezervasyon yapmadan önce çeşitli ödeme seçeneklerini seçebilir ve varsa promosyon kodları ekleyebilir.

Sunulan Hizmet ve İlaveler

Belirli bir hizmet kapsamında rezervasyon yaparken saat bazında ücretlerinin yanı sıra birden fazla hizmet seçeneği mevcuttur. Birden fazla saat veya hizmet türü eklemesi de eklenebilir.

Planlama ve Tekrarlar

İsteğe bağlı bir hizmet arasından seçim yapın veya daha sonra hizmet için bir tane planlayın. Maids için Uber, Eğitmenler için Uber, Yaşlılar için Uber vb. Durumunda tekrar rezervasyonlar ve haftalık planlama da uygulama içi olarak ayarlanabilir

 

Web Sitesi Rezervasyonu

Hizmetleri Keşfedin
Çeşitli talep üzerine sunulan hizmetleri ve teklifleri arayın ve görüntüleyin

Takvim
İsteğe bağlı, planlanmış veya haftalık programlardan rezervasyon türünüzü seçin

Bireysel Hizmet Ekleme
Her hizmet kategorisi altındaki ek hizmetler arasından seçim yapın

İşleri ve Durumu Görüntüle
Seçtiğiniz çeşitli servis rezervasyonlarını ve bireysel İş durumlarını görüntüleyin

Yönetim Paneli

Uber platformumuz, yönetici veya bir temsilcinin yönetmesi için ayrıntılı bir web dağıtıcısı içerir. Manuel rezervasyonlara, iş durumuna, Bird’ün görünümüne vb. Dağıtıcı aracılığıyla erişilebilir.

Kuş Bakışı
Tüm devam eden işlerin, mevcut ve mevcut olmayan hizmet sağlayıcıların, pil yüzdesinin vb. Genel bir görünümünü görüntüleyin

Manuel Rezervasyonlar
Rezervasyonları sağlayıcılara manuel olarak atayın. Hizmet türü, isteğe bağlı veya zamanlanmış hizmet, ödeme yöntemleri vb. Ayrıntıları girin

Bireysel İş Görünümü
Her bir rezervasyonun durumunu ve ilgili iş durumunu görüntüleme

 

Yönetim Paneli Özellikleri

SÜRÜCÜ YÖNETİMİ

Çeşitli isteğe bağlı servis sağlayıcıları yönetin. Uygulamanıza kaydolan çeşitli profesyonelleri kabul edin veya reddedin.

ÜCRET KURULUMU

Şehirlere veya hizmet türüne göre isteğe bağlı hizmetler için ücretler ayarlayın ve yönetin.

PROMOSYONLAR & YÖNLENDİRMELER

Platformunuzda promosyon kodlarını ve tavsiye kampanyalarını oluşturun ve yönetin.

REZERVASYON TAKİBİ

Tüm servis rezervasyonlarını yerleştirildikleri anda gerçek zamanlı olarak görüntüleyin.

MUHASEBE

Uygulamada kayıtlı çeşitli profesyoneller için kazanç takip etmek için tam finansal muhasebe sistemi.

MAAŞ BORDROSU

İlgili banka hesaplarına doğrudan ödeme yapan servis sağlayıcılar için nakit ve kart kazancını yönetmek için platformumuza entegre bordro yönetim sistemi.

HİZMETLERİ YÖNET

Özelleştirilmiş uygulamanızda bulunan çeşitli hizmet kategorilerini yönetin.

KUŞ GÖRÜNÜMÜ

Tüm rezervasyon ve seyahatleri şehirler veya bölgelerdeki bir haritada gerçek zamanlı olarak görüntüleyin.

BÖLGE YÖNETİMİ

Bir harita üzerinde çoklu çizgiler çizerek hizmetiniz için bölgeler oluşturun ve oranları buna göre ayarlayın.

MESAJLAŞMA

Anlık bildirimleri doğrudan yöneticiden servis sağlayıcılara ve müşterilere iletin.

YORUMLAR & RAPORLAR

Servis sağlayıcıları takip edin ve müşteriler tarafından bırakılan derecelendirmeleri ve yorumları kullanarak yüksek kalite standartlarını koruyun.

KOMİSYON

Uber tarzı uygulamanızda bölgeye, hizmet türüne, ücretlere vb. göre çeşitli uygulama komisyon oranları ayarlayın.

Projenizin Detaylarını zaten biliyor musunuz?

Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Donec velit neque, auctor sit amet aliquam vel, ullamcorper sit amet ligula.

Pin It on Pinterest

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK AL