İşletmenize bir uygulama oluşturmak için ihtiyacınız olan her şey burada!

Uygulamanızı kullanımı kolay olan Uygulama Sepetim ile özelleştirin ve güçlü mobil pazarlama araçlarımızı keşfedin.

Tüm iş ihtiyaçlarınız için kullanımı Güçlü Modüllerimiz

 

Hazır özelliklerimizi kullanarak mobil uygulamanızı özelleştirin.

Randevu Modülü

Randevu modülünü kullanarak, dişçi, kuaför, spa gibi işletmeler için mobil uygulama oluşturabilir, işlerinizi mobil uygulamadan kolayca yönetebilirsiniz.

Pazaryeri Modülü

Pazaryeri (Çoklu Mağaza) Modülü sayesinde birden fazla işletmeyi kolayca mobil uygulamanıza dahil edebilir, farklı kategorilerde hizmet verebilirsiniz.

Online Alışveriş Modülü

Online alışveriş modülünü kullanarak, işletmeniz için konum, kategori, tasarım gibi özellikleri belirleyebilir ve kolayca mobil uygulamanızı oluşturabilirsiniz.

Yerler Modülü

Yerler Modülünü kullanarak belirli yerleri sınıflandırabilir, haritadan görüntüleme özelliği ile mobil uygulamanızı oluşturabilir, kullanıcılarınıza sunabilirsiniz

E-Ticaret Modülü

Mobil E-Ticaret uygulaması ile hizmet verdiğiniz alanlarda kategoriler ve ürünler oluşturabilir, istediğiniz tasarımı seçerek mobil uygulamanızı oşuşturabilirsiniz.

Rehber Uygulamaları

Rehberi tarzındaki uygulamalarınız için özel sayfaları kullanabilir, video, görsel, konum, renkler gibi özellikleri ile şehir rehberinini oluşturabilirsiniz

Sosyal Medya Modülü

Sosyal Medya modülü ile kendi sosyal platformunuzu oluşturabilir, kullanıcılarınızın içerik paylaşmasına olanak sağlayabilirsiniz.

Galeri Modülü

Galeri Modülünü kullanarak görsellerinizi bir sayfada toplayabilirsiniz. Tasarımını istediğiniz şekilde özelleştirebilir ve sergileyebilirsiniz.

İlan Modülü

İlan Modülünü kullanarak, kullanıcıların mobil uygulamanıza kayıt olmasını ilanlar oluşturmasını ve aralarında alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz. 

Güzel tasarlanmış uygulamalar oluşturun

Özel renk şemaları, resimler, logolar, şablonlar, menü stilleri ve yazı tipleriyle uygulamanızın görünümü üzerinde tam kontrole sahip olun.

Uygulamanızı ücretsiz olarak oluşturmaya başlayın ve yayınlamaya hazır olana kadar tek kuruş ödemeyin

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK AL

Pin It on Pinterest