Opencart Mobil Uygulama Nasıl Oluşturulur? Opencart günümüzde en çok tercih edilen E-Ticaret siteleri arasında bulunmaktadır. Opencart’ın faydaları saymakla bitmez! Kolay arayüzü, kullanım kolaylığı, diğerlerine göre daha fazla teması ve özelleştirilebilir yapısı, modül ve eklenti çeşitliği, arama motorlarına uyumu, entegrasyon sistemi ve daha birçok farklı nedenden dolayı diğer E-Ticaret Web sitelerinden 3-4 gömlek yukarıda olan bir yazılımdır. Doğal olarak insanlar Opencart yazılımı tercih ediyorlar. Ancak günümüzde mobil uygulamaların hayatımızı kolaylaştırması sebebiyle bunların hiçbir önemi yok! Kullanıcılar artık mobil uygulaması olan firmalardan alışveriş yapıyorlar. Bu durum mobil uygulama sahibi olmayan ve İnternetten satış yapan kişileri bir hayli düşünüyor. Ancak endişelenmenize gerek yok! Bu durumun artık çok kolay bir çözümü var. Web sitenizi birkaç dakikada mobil uygulamaya dönüştürebilirsiniz…. Opencart Mobil Uygulama Nasıl Oluşturulur? Dönüştürme işlemi nasıl gerçekleştirilir?

Özellikle Opencart yazılım sistemini kullanan insanların çok fazla olması sebebiyle “Opencart web sitesini mobil uygulamaya dönüştürmek” arama motorlarında en çok aratılan sorgulardan biri. Opencart Web Sitesine sahip olan insanları sevindirecek bir haberimiz var! Artık sıfırdan E-Ticaret mobil uygulaması geliştirmek zorunda değilsiniz! Uygulama Sepetim’in yeni sistemi sayesinde birkaç dakikada Opencart mobil uygulama sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı? Öncelikle bu bağlantıya tıklayarak E-Ticaret mobil uygulaması sayfamıza girin. Bu sayfada Uygulama Sepetim alt yapısı ile geliştirilmiş, Opencart Uyumlu web sitelerin, dönüştürülmüş mobil uygulamalarını göreceksiniz. Uygulamanız bu sayfadaki görsellerdeki gibi olacaktır. Yine de tatmin olmadıysanız demo talep edebilirsiniz! Sayfayı en aşağı kaydırın ve bir talepte bulunun. Geliştiricilerimiz sizin için bir demo hazırlasın ve size ulaşarak hazırladığı demoyu size sunsun. Sonrasında karar vermek tamamen size kalmış.

Dönüştürülmüş Opencart Mobil Uygulamasının Özellikler

Opencart E-Ticaret

Hala Opencart uyumlu web sitenizin mobil uygulamaya dönüştürüldüğünde nasıl bir şey olacağına dair şüpheleriniz varsa gelin birlikte dönüştürülmüş mobil uygulamaların özelliklerini inceleyelim.

1.) Tasarım: E-Ticaret sitelerinde en önemli özelliklerden biri tasarımdır. Zira tasarım kullanıcıyı sıkarsa müşteri kaybetmenize sebep olur. Dönüştürülmüş Opencart mobil uygulamanız, sade arayüzü ve dikkat çekici tasarımları ile kullanıcıyı içine çeker. Web site halinden mobil uygulamaya çevrilirken bozulmaya uğrayacağını düşünüyorsanız endişelenmeyin. Bu yazılım sadece Opencart modülüne özeldir. Ayrıca Opencart yazılımının farklı versiyonlarına özel olarak entegre edilmiştir. Yani E-Ticaret mobil uygulamanızda kesinlikle bozulmalar olmayacaktır.

2.) Mobil Senkronizasyon: Mobil uygulamanızın yönetim paneline erişmeniz çok basit! İnternetin olduğu her yerden, basit bir akıllı  telefon veya cihaz ile kolayca E-Ticaret uygulamanızı yönetebilirsiniz. Ürün ekleyebilir, çıkarabilir, indirim veya zam yapabilir, kampanya oluşturabilir, müşteri sorunlarına cevap verebilir, kısacası istediğiniz her şeyi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

3.) Uyum: Opencart yazılımında uyum sağlanan versiyonlar olduğundan bahsetmiştik. Bu versiyonlardan bahsedecek olursak; Opencart 3.x ve üzeri tüm versiyonlarda sorunsuz hizmet sağlamaktayız. Sistemimiz Opencart 3.x ve üstü tüm versiyonlar ile tam entegrasyon sağlamaktadır.

4.) Gelişmiş Özellikler: Gelişmiş özelliklere sahip Opencart mobil uygulama sistemimiz şunları içermektedir;

  • Dinamik Ürün seçenekleri
  • Ödeme süreci
  • Sipariş takibi
  • Geri ödeme
  • Sipariş notları
  • İstek listesi
  • adres yönetme

Fiyat

Opencart web sitenizi, gelişmiş özellikleri ile birlikte zamandan tasarruf ederek mobil uygulamaya dönüştürmenize ek olarak fiyattan da tasarruf edebilirsiniz. Size sunduğumuz bu kolay ve geliştirilmiş sistemi kullandığınız zaman sıfırdan bir E-Ticaret uygulaması yaptırmış bir firmaya kıyasla kat kat daha az ücret öder, daha kısa sürede beklentilerine ulaşır ve çok daha gelişmiş özelliklerle uygulamaya sahip olabilirsiniz. Kendi Opencart uyumlu web sitenizin demosunu talep etmek ve kolayca mobil uygulama sahibi olma için lütfen, bu bağlantıya tıklayarak formu doldurun ve bizimle iletişime geçin. Geliştiricilerimiz birkaç gün içerisinde size dönüş yapacak ve sizi bilgilendirecektir.

Uygulama Sepetim sektöre liderlik eden Mobil Uygulama Geliştirme platformudur. Profesyonel ekibi ve destek sayfası sayesinde merak ettiğiniz her şeyi kolayca öğrenebilirsiniz. Uygulama Sepetim web sitesini ziyaret ederek Opencart E-Ticaret uyumlu web sitenizi kolayca mobil uygulamaya dönüştürebilirsiniz. Farklı yapıya ait bir E-Ticaret Web siteniz varsa bu bağlantı üzerinden uyumlu olan sistemlerimizi görüntüleyebilirsiniz. Sorularınız için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızda Opencart Mobil Uygulama Nasıl Oluşturulur? bunu inceledik . Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Makalelerimizin devamına blog sayfamızdan ulaşabilir ve bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

 

 

 

Pin It on Pinterest

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK AL