Uygun Fiyatlarla Mobil Uygulama Sahibi Olma Yolları Nelerdir? Mobil uygulama kullanımı son yıllarda oldukça fazla arttı. Mobil çözümlerin işlerimizi kolaylaştırması sebebiyle çoğu firma mobil uygulama sahibi olmanın öneminin farkında. Sadece büyük firmalar değil, orta ve küçük işletmelerde uygun fiyatlarla mobil uygulama sahibi olmanın yollarını arıyor. Mobil uygulamalar marka bilinirliğinizi arttırmanın en önemli yoludur. Son birkaç senede aynı alanda hizmet veren firmalar bir uygulamaya toplanır, bu uygulama üzerinden sipariş alır ve uygulama geliştiricisine sipariş başına komisyon ödemek zorunda kalırdı. Firmalar mobil uygulama sahibi olmak için para harcamasa da komisyonlar yüzünden zor durumda kalabiliyordu. Bu olaylar artık tarih oldu diyebiliriz. Komisyon ödemeden ve uygun fiyatlarla mobil uygulama sahibi olabilirsiniz. Üstelik bu mobil uygulama tamamen sizin markanıza özel ve sizin özgün tasarımınız ile oluşturulabilir. Mobil uygulama geliştirmenin birkaç farklı yolu var. Bugün bu yolları en uygun fiyatlar ile nasıl sağlarız? bunu öğreneceğiz.

1.) Geliştirici Aramayın, Kendiniz Geliştirici Olun!

Bir işe en az para harcamanın yolu kendin yapmaktır. Bu olay teknoloji sektöründe de mobilya sektöründe de aynıdır. Mobil uygulamalar hayatımıza gireli uzun zaman oldu. Bu süre içerisinde mobil uygulama geliştiricilerin önü açıldı. Aynı web site geliştiricileri gibi! Günümüzde web sitesi geliştirmek için neredeyse hiç kod kullanılmıyor. Web sitesi geliştirme platformlarından istediğimiz modülü ve tasarımı seçerek kolayca web sitesi yapabiliyoruz. Bu olay mobil uygulama konusunda da geçerli. Uygulama Sepetim sayesinde kodlama becerisine ihtiyaç duymadan mobil uygulamanızı geliştirmeniz mümkün! Yapmanız gereken Uygulama Sepetim’de üyelik açmak ve uygulamanızı geliştirmeye başlamak. 1 ay boyunca ücretsiz uygulamanızı geliştirebilirsiniz.

Geliştirici olmak kulağa biraz zor gelebilir. Ancak doğru uygulanan birkaç adımla işin büyük bir kısmını halledebilirsiniz. Aslına bakarsanız modüllerin nası kullanıldığını bilirseniz kolay ve hızlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Sırasıyla bu adımlardan bahsetmek gerekirse;

 • Markanızı yansıtan bir logo ve uygulama adı bulun
 • Kendinize en doğru tasarımı bulun
 • İşletmenize veya geliştirmek istediğiniz platforma en uygun modülleri bulun
 • Kullanıcının aradığını max. 3 tıklamada bulmasını sağlayın
 • Mobil uygulamanızdaki sayfaları doldurun
 • Sizinle iletişime geçebilmeleri için mobil uygulamanıza iletişim bilgilerinizi veya iletişim formu içeren bir sayfa ekleyin
 • Fotoğraf galerisi veya Youtube kanalınızı uygulamanıza ekleyerek yaptığınız işin şeffaflığını kullanıcılara gösterin.
 • Aşırıya kaçmadan bildirimler gönderin. Fazla bildirim göndermek kullanıcıların sıkılıp uygulamanızı silmenize sebep olabilir.

Bu adımlar bir mobil uygulama geliştiricisinin her zaman izlemesi gereken adımlardır. Eğer siz de kendiniz mobil uygulama tasarlamak istiyorsanız bu adımları uygulayabilirsiniz. Özellikle kullanıcının aradığı sayfayı çabuk bulmasına ve uygulamanızdaki sayfaların dolu olmasına dikkat edin. Mobil uygulama geliştirmek, ilk defa yapanlar için biraz uzun sürebilir. Tabii vaktiniz darsa veya uygulama geliştirmek istemiyor, Hazır mobil uygulama satın almak istiyorsanız sizin için başka bir önerimiz var!

2.) Kısa Sürede Uygun Fiyatlarla Hazır Mobil Uygulama Sahibi Olmak: Uygulama Sepetim

Eğer kendiniz geliştirici olmak istemiyor ya da kısa sürede uygulamanızın yayınlanmasını istiyorsanız, Uygulama Sepetim’in Profesyonel geliştiricilerinden yardım alabilirsiniz. Geliştirici ekibimiz tamamen sizin markanıza uygun mobil uygulamayı 15 iş günü içerisinde anahtar teslim hazırlar. Uygulamanız hazır olduktan sonra tek yapmanız gereken Uygulama Sepetim’e abone olup uygulamanızın yayınlanmasını beklemektir. Bu süreçte de geliştiricilerimiz yanınızda olacaktır. Uygulama mağazaları (Google Play ve App Store) yayın işlerini tamamen biz yapacağın. Bu süreçte bize istediğinizi sorabilirsiniz. Uygulamanız yayınlandıktan sonra Uygulama Sepetim Admin Panelinden uygulamanızı yönetebilir, bildirimler gönderebilir, güncelleştirmeleri gönderebilir ve uygulamanızı düzenleyebilirsiniz. Hazır mobil uygulamanız ile alacağınız hizmetler şu şekildedir;

 • Uygulamanız kullanıma hazır hale getirilecektir.
 • Uygulama mağazalarında (Google Play ve App Store) yayın işlerini geliştiricilerimiz yapacaktır.
 • Uygulamanız yayınlandıktan sonra Admin Paneline erişiminiz olacak.
 • Bildirimleri kendiniz gönderebileceksiniz.
 • Uygulama anahtar teslim edilecektir. Platformumuz sizden komisyon ücreti talep etmeyecektir.

Uygulamanızın hazırlanmadan önceden nasıl bir tasarımı olacağını öğrenmek ister misiniz? Uygulama Sepetim Hazır Uygulamalarını kontrol edebilirsiniz. Bu uygulamalar örnek uygulamalardır. Markanıza göre özelleştirilebilir. Hazır uygulamalarımızdan dilediğinizi beğenip bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uygulama Sepetim sektöre liderlik eden Mobil Uygulama Geliştirme platformudur. Profesyonel ekibi ve destek sayfası sayesinde merak ettiğiniz her şeyi kolayca öğrenebilirsiniz. Hemen ücretsiz hesap oluşturarak uygulama geliştirmeye başlayabilir ya da Hazır mobil uygulamalarımızdan satın alabilirsiniz.Sorularınız için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızda Uygun Fiyatlarla Mobil Uygulama Sahibi Olma Yolları Nelerdir? bunu anlatmaya çalıştık. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Makalelerimizin devamına blog sayfamızdan ulaşabilir ve bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

 

Pin It on Pinterest

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK AL