Mobil Uygulama Fiyatları

Aboneliği Yıllık Yapana %20 İndirim Uygulanıyor

Memnuniyet Garantisi!

Uygulamanızdan %100 memnun kalacağınızdan ve uygulamanızdan büyük fayda sağlayacağınızdan eminiz.

30 Günlük Ücretsiz Deneme

Uygulamanızı başarıyla başlatma, tanıtma ve pazarlamayla ilgili adım adım tanıtım rehberi var.

Uygulama Pazarlama Kaynakları

Destek ve tavsiyeye ek olarak, bir uygulama tanıtım sitesi ve sosyal paylaşım araçları da dahil olmak üzere araçlar sunuyoruz.

Sorunsuz Uygulama Yayınlama

Uygulamanız yayına hazır olduğunuzda sorunsuz bir şekilde iOS ve Android uygulamasını yayınlayın.

Sizin için hangi planın uygun olduğundan emin değil misiniz?

Uygulamanızı ücretsiz yapmaya başlayın ve yayınlamak istediğinizde bir plan seçin.

Kendi mobil uygulamanızı oluşturmak için zamanınız yok mu?

Sizin için bir mobil uygulama geliştirme maliyetinin çok düşük bir oranında bunu yapabiliriz.

Tasarım

Uzman mobil uygulama geliştiricilerimizden biri, uygulamanızın gereksinimlerini ayrıntılı olarak görüşmek için sizinle iletişime geçecek. Üstelik mobil uygulama fiyatları oldukça uygun

Geliştirme

İhtiyaçlarınızı alacağız ve siz günlük işinize odaklanmaya devam ederken ihtiyacınız olan mobil uygulamayı geliştireceğiz.

Yayınlama

Uygulamanızdan %100 memnun kalırsanız, uygulamanızı Google Play & App Store’a yayınlarız ve müşterilerinizin kullanması için hazır hale getiririz.

veya “Hazır Uygulamalar” sayfamızı ziyaret ederek kendinize/firmanıza uygun Mobil Uygulamayı hemen satın alın.

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl başlarım?

Uygulamanızı oluşturmak için, https://apps.uygulamasepetim.com dan abone olun mobil uygulama fiyatları dert etmeden ücretsiz denemeye başlayın. UygulamaSepetim’i keşfedin ve projenize uygun olup olmadığını görün.

Bir abonelikle kaç tane uygulama geliştirebilirim?

İstediğiniz kadar uygulama geliştirebilirsiniz. Uygulamanızı App Store ve/veya Play Store’a yayınlamak istediğinizde, Yayınla sekmesinde APK ve Kaynak dosyaları indirdikten sonra kendi hesabınızda yayınlamaya başlıyabilirsiniz.

Native uygulama ne demek?

Native uygulama, uygulamanın yükleneceği cihazın native dilinde oluşturulduğu uygulamadır. Bu, uygulamanın cihazın tüm özelliklerine erişimini mümkün kılar ve optimal kullanıcı deneyimi oluşturur. UygulamaSepetim, iOS ve Android için native uygulamalar oluşturmanızı sağlar ve ayrıca her cihazda çalışan HTML5 web uygulaması sunar.

APK nedir?

APK’nın açılımı Android Package yani Android Paketi‘dir ve adından da anlaşılacağı gibi sadece Android işletim sistemli telefonlarda, tabletlerde, bilgisayarlarda çalışan bir uygulama/yazılım uzantısıdır.

Bir uygulamanın Google Play store’a eklenebilmesi için APK uzantılı tek bir dosya olması gerekir, buda Android Studio ve Eclipse gibi bir çok dosya ve klasörü içeren Kaynak Kodları paketleyen ve tek bir .APK uzantılı dosya haline getiren programlar ile olur.

Google Play ve App Store’da uygulamayı siz mi yayınlıyorsunuz?

Uygulamanızı mağazalarda yayınlamak için, öncelikle aktif bir UygulamaSepetim üyesi olmanız gerekmektedir. iOS uygulamanızı yayınlamak için https://developer.apple.com  dan, Android uygulamanızı yayınlamak için http://developer.android.com  dan kayıt olmalısınız.

Eğer Mac’iniz yoksa veya oluşturma ve gönderme süreciyle uğraşmak istemiyorsanız, isteğe bağlı UygulamaSepetim sizin için yayınlıyabilir.

Aboneliğimi iptal etmeye karar verirsem, mobil uygulamaya ne olur?

Mobil Uygulamanız, geçerli faturalandırma döneminin sonuna kadar (örneğin, geçerli faturalandırma ayınızın veya yılınızın sonuna) çalışmaya devam edecek ve o anda uygulama devre dışı bırakılacaktır. Detaylı bilgiyi sayfamızdan bulabilirsiniz