Sizde kod bilmeden sitemizde mobil uygulama nasıl yapılır, diye merak ediyorsanız sunmuş olduğumuz kolaylıklardan yararlanabilirsiniz. Eğer kod bilmiyor ama mobil uygulama yapmak istiyorsanız, sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Sitemize girdiğinizde üye olarak deneme uygulamanızı kolay bir şekilde yaparak kendi tasarımlarınızı anında hayata geçirebilirsiniz. Üstelik her üyemizin birden fazla uygulama yapmasına imkan tanıyarak fikirlerini ve yaratıcılıklarını sınırlamıyoruz. Mobil uygulama yapmak istiyorsanız, sitemize üye olmanız gerekiyor. Daha sonra ise İOS ve Android uygulamalarını yapmak için sitemizden istediğiniz tasarımı hayata geçirerek uygulamanızı kolayca yayınlayabilirsiniz.

Uygulama Yapmak Hiç Bu Kadar Kolay Ve Keyifli Olmamıştı

Gelişen teknolojiye ayak uydurmak ve yenilikleri yakından takip etmek gerekiyor. Çağın yeniliklerinden biri olan mobil cihazlarda kullanılan uygulamaların yapımı, artık kod bilmeden de mümkün. Sitemize üye olarak giriş yaptığınızda öncelikle test uygulaması yaparak nasıl uygulamanın bu kadar kolay olduğunu kendi gözleriniz ile görebilirsiniz. Kodlarla uğraşmak yerine birkaç adımda gerçekleştireceğiniz uygulamanızı sitemizden kolay ve uygun fiyata hayata geçirebilirsiniz. Kimi müşterilerimiz kendilerine uygulama yapmak için bizi tercih ederken, kimileri ise uygulamayı bizimle yaparak satışını yapmaktadırlar. Sizde dört adımda uygulama yaparak kendi tasarımınızı hayata almak isterseniz, bizi tercih edebilirsiniz.

Mobil Uygulama İçin Kaç Hakkınız Var?

Sitemize ücretsiz üye olarak mobil uygulamanızı tasarlayabilir ve isterseniz de yayımlayarak satın alabilirsiniz. Üye olan her bir üyemiz istediği kadar uygulama tasarlamakta ve yayınlamakta özgürdür. Her bir modülü kendi düşüncenize göre tasarlayacağınız uygulamalarımızda dilerseniz, güncelleme de yapabilirsiniz. İOS ve android uyumlu uygulama yaparak sizde kendi uygulamanızı hem de kod bilmeden yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Üye olmak ücretsiz olup, üye olan her kullanıcı istediği kadar uygulama yaparak düşüncelerini hayata geçirebilir. Sitemizde kod bilmeyen ya da uğraşmak istemeyenler için birçok detay en ince ayrıntısına kadar düşünülerek sitemiz hazırlanmıştır. Sizde sitemize üye olduğunuzda uygulamanızı kendiniz tasarlayabilir, farklı modüller ile dilediğiniz değişimi kolayca yapabilir ve test ederek yayınlayabilirsiniz. Kurumsal hizmet anlayışı içerisinde sunduğumuz sitemiz ile herkes kendi uygulamasını kendi yapabilecektir. Bu sayede de internetin getirilerinden de yararlanabileceksiniz.

Pin It on Pinterest

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK AL