Mobil Uygulama Geliştirme artık günümüz İşletmelerinin ayakta kalması ve karlılığını artırabilmesi için mutlaka ajandasına alması gerektiği bir teknolojidir.

Bulunduğunuz sektör içerisinde farklılık oluşturmak istiyorsanız mutlaka teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeli ve bu yenilikleri işletmenize uygulamanız gerekir. Günümüzde akıllı cep telefon kullanım oranı oldukça yüksektir. Telefonlar üzerinden internete giriş yapılabiliyor ve istenilen bilgiye de hızlı bir şekilde erişim sağlanabiliyor. Mobil Uygulama Geliştirme sizi rakiplerinizden bir adım öne taşıyacaktır.

Özellikle de mobil uygulamaların kolaylığı sayesinde ürün veya hizmet alımı da yapılabiliyor. İşletmeniz için en uygun mobil uygulama geliştirme oluşturmanız gelirlerinizin artmasına yardımcı olacağı gibi kurumsal imajın oluşmasına da yardımcı olur. Android ve İos uygulama oluşturarak geniş kitlelere kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tasarımın güçlü olması ve kullanım kolaylığının bulunmasıdır.

Mobil Uygulama Geliştirme Nasıl Yapılır?

Mobil uygulama geliştirme  yapmadan önce şekillendirme çalışması yapmanız yararınıza olacaktır. Ne istediğinizi tam olarak bilirseniz oluşturmanızda başarılı olacaktır. Aşağıdaki detaylara dikkat ederek kaliteli bir mobil uygulama yapabilirsiniz.

  • Şablon seçimi
  • Renk düzeni
  • İçerik düzeni
  • Yayına alma

Şablon Seçimi

Bulunduğunuz sektöre uygun olan şablonlar arasından seçim yapabilirsiniz. Şablon seçiminde mutlaka kullanımı kolay ve görsel açıdan şık olan bir seçim yapmanız yararınıza olacaktır. Bunun için detaylara dikkat etmeniz gerekir. Sizin için özel olarak hazırlanan şablonlar sektörel uyumludur. Bundan dolayı herhangi bir sorun yaşamadan kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Renk Düzeni

Hedef kitlenizi etkilemek istediğinizde renk düzenine önem verin. Kurumsal renkleriniz var ise bunu mobil uygulamanıza da yansıtabilirsiniz. İşletmenize ait bilgileri, resimleri ve renkleri kolayca düzenleyebilirsiniz.

İçerik Düzeni

Herhangi bir kod bilgisi gerektirmeden kolayca içeriklerinizi düzenleyebilirsiniz. İstediğiniz tarzı kolayca oluşturabilmeniz için kullanımı da oldukça kolay bir hale getirilmiştir. Menüler üzerinden içeriğinizi profesyonel bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Yayına Alma

Tüm işlemler bittikten sonra yayına alabilir ve hedef kitleniz ile mobil uygulamanızı paylaşabilirsiniz. Yayına alma konusunda yardımcı olunmakta olup en kısa sürede kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Mobil Uygulamadan Kimler Yararlanır

Mobil uygulama geliştirmeden internet üzerinden hizmet veren herkes yararlanabilir. Özellikle bulunduğunuz sektör içerisinde farklılık oluşturmak isteyen herkes hizmet içeriğinden faydalanarak kurumsal yönünü bir adım ileriye taşıyabilir. Çünkü mobil uygulamanın olmasının birçok avantajı bulunuyor.

Mobil uygulama geliştirme ile müşterileriniz sizi seçecek ve en iyi sonucu almanıza yardımcı olacaktır. Ürün veya hizmetlerin tanıtımını yapabilir ve satış işlemini de gerçekleştirebilirsiniz. Emlak sektörü, kafeler, sağlık, gıda, giyim ve birçok alan mobil uygulamanın avantajlı dünyasından yararlanabilir.

E Ticaret Siteleri İçin Mobil Uygulama Yapımı

E ticaret sektörü içerisinde yer alıyorsanız ürün veya hizmetlerinizi kolay bir şekilde hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz. Mobil uygulama avantajı ile bunu destekleyerek kullanıcıların ürünlerinizi daha hızlı almasına olanak sağlayabilirsiniz. Yapılan araştırmalar sonucu mobil uygulama kullanan firmaların kullanmayan firmalara göre daha çok kazandığı tespit edilmiştir. Çünkü akıllı telefonların kullanımı her yerden aktif olarak yapılabildiği için mobil uygulamalara erişim saha hızlı olur. Ayrıca ilgili kampanya ve indirimleri de mobil uygulama üzerinden müşterilerinize kolayca ulaştırabilirsiniz.

E Ticaret Mobil Uygulama Yapımı

Çok yüksek ücretler ödemeden kendi e ticaret sitenizin mobil uygulamasını yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle çoklu ödeme seçeneklerini belirlemeniz gerekiyor. Opencart & Woocommerce standart ödeme yöntemlerinin yanı sıra İyzico entegrasyonu da yapabilirsiniz. Bu adımları yapmak oldukça kolay herhangi bir uzmanlık gerektirmeden hızlı bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

Mobil uygulama içerisine kendi logonuzu da yükleyebiliyorsunuz. Sistem üzerinden adımları doğru bir şekilde takip ederek logonuzun yüklemesini yapabilirsiniz. Uygulamanın avantajlarından bir tanesi de ürünleri uygulama üzerinden sosyal medyada paylaşabiliyorsunuz. Buda size zamandan kazanmanıza yardımcı oluyor. Ürün arama bölümünü de kolayca oluşturarak kullanıcıların istediği ürüne erişmelerini sağlayabiliyorsunuz.

Kodlama Bilgisi Gerekmiyor

Mobil uygulama geliştirme yapacağınız zaman kodlama bilgisi gerekmiyor. Bu sayede herkes kolayca kendi mobil uygulama tasarımını yapabilir ve yayına alabilir. İster android isterseniz de İos da yayına kolayca alabilirsiniz. Marka kontrolünü hızlı menü seçenekleri içerisinden yapabiliyor ve değişiklikleri de hemen yayına alabiliyorsunuz.

Uygulama alanına giriş yaptıktan sonra tüm pencereler karşınıza çıkıyor. Şablon seçimini sektöre uygun olarak yapabiliyorsunuz. Tüm şablonlar profesyonel bir tasarıma sahip olduğundan dolayı sağlıklı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Mobil Uygulama Yapmanın Avantajları

Mobil uygulama geliştirmenin en önemli avantajlarından bir tanesi geniş kitlelere ulaşmanız ve müşterilerinize anlık olarak hizmet verebilmenizdir.

  • Marka değeri açısından önem taşır.
  • Ürün veya hizmetlere ulaşımda zamandan tasarruf sağlar.
  • Teknolojik gelişmelere ayak uydurmanıza yardımcı olur.
  • İşletme karlarınızın artmasını sağlar.
  • İndirim ve reklam kampanyalarınızı direk kullanıcıya ulaştırmanızı sağlar.

Bundan dolayı sizde mobil uygulamanın avantajlı dünyasından hemen yararlanmak isterseniz sizin için özel olarak geliştirdiğimiz mobil uygulama seçeneklerinden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı Google Play’e ve App Store’a Yüklemek

Yaptığınız uygulamayı test ederek eksik yanlarını belirleyebilir ve daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Tasarım aşaması ve ekleme bittikten sonra sıra yükleme işlemine gelecektir. Uygulamayı Google Play’e hemen yükleyerek yayına alabilirsiniz. Bunun için sistem üzerindeki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Aynı şekilde App Store üzerinden de yüklemenizi yaparak kullanmak için müşterilerinize sunabilirsiniz. Sunulan tüm hizmet içeriği yasal olmakla beraber uzun süreli bir kullanım avantajı oluşturabilir ve değişiklikleri hemen yapabilirsiniz.

Mobil Uygulama Geliştirme Paket İçerikleri

Mobil uygulama geliştirme aşamasından sonra size sunulan bazı hizmet içerikleri bulunuyor. Özellikle de sınırsız anlık bildirim hizmeti ile müşterilerinize kampanya veya duyurularınızı yapabilirsiniz. Kullanım analiz raporlarına da anlık olarak erişim sağlayabilir ve buna bağlı olarak bir pazarlama stratejisi oluşturabilirsiniz.

Canlı destek imkanından da yararlanabilir ve sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Ayrıca yapılan uygulama üzerinde reklam çıkmasını istiyorsanız bu konuda da sunulan hizmetten yararlanmanız yeterli olacaktır.

Mobil Uygulaması Olan İşletmeler Daha Çok Kazanıyor

Mobil uygulaması olan işletmelerin daha çok kazandığı yapılan araştırmalar sonucunda ortaya çıkarılmıştır. Çünkü kullanıcılar internet ortamında hızlı ve güvenilir olan kaynaklara yöneliyor.

Akıllı cep telefonlarına uyumlu olarak hazırlanan mobil uygulamalar ile öne geçebilir ve rekabet gücünüzü de doğru orantı da arttırabilirsiniz. Bundan dolayı tercihinizi kendinizin oluşturabileceği ve fiyat açısından yüksek olmayan firmamızı tercih edebilir ve kaliteli sonuçlara imza atabilirsiniz.

Her aşama kaliteli bir şekilde size sunulur. Tüm menülere kolay erişim imkanı ile hızlı bir uygulama oluşturarak hemen yayına alabilirsiniz. Ürünlerin görsellerini, fiyat bilgilerini ve açıklamalarını ekleyerek hedef kitlenize sunabilirsiniz. Mobil uygulama kullanım oranı günümüzde oldukça yüksektir.

Bunun için size özel olarak tasarlanan ve geliştirilen bu sistem içerisinden yararlanmanız işletmenizi geleceğe daha iyi hazırlamanıza yardımcı oluyor.

Makalelerimizin devamına blog sayfamızdan ulaşabilir ve bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

 

Pin It on Pinterest

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK AL