Mobil Uygulama Fiyatları

Aboneliği Yıllık Yapana %20 İndirim Uygulanıyor

3d secure ödeme

Memnuniyet Garantisi!

Uygulamanızdan %100 memnun kalacağınızdan ve uygulamanızdan büyük fayda sağlayacağınızdan eminiz.

mobil uygulama ücretsiz deneme
30 Günlük Ücretsiz Deneme

Uygulamanızı başarıyla başlatma, tanıtma ve pazarlamayla ilgili adım adım tanıtım rehberi var.

mobil uygulama araçları
Uygulama Pazarlama Kaynakları

Destek ve tavsiyeye ek olarak, bir uygulama tanıtım sitesi ve sosyal paylaşım araçları da dahil olmak üzere araçlar sunuyoruz.

Android & iOS mobil uygulama yayınlama
Sorunsuz Uygulama Yayınlama

Uygulamanız yayına hazır olduğunuzda sorunsuz bir şekilde iOS ve Android uygulamasını yayınlayın.

Sizin için hangi planın uygun olduğundan emin değil misiniz?

Uygulamanızı ücretsiz yapmaya başlayın ve yayınlamak istediğinizde bir plan seçin.

Kendi mobil uygulamanızı oluşturmak için zamanınız yok mu?

Sizin için bir mobil uygulama geliştirme maliyetinin çok düşük bir oranında bunu yapabiliriz.

mobil uygulama tasarım
Tasarım

Uzman mobil uygulama geliştiricilerimizden biri, uygulamanızın gereksinimlerini ayrıntılı olarak görüşmek için sizinle iletişime geçecek. Üstelik mobil uygulama fiyatları oldukça uygun

mobil uygulama geliştirme
Geliştirme

İhtiyaçlarınızı alacağız ve siz günlük işinize odaklanmaya devam ederken ihtiyacınız olan mobil uygulamayı geliştireceğiz.

mobil uygulama yayınlama
Yayınlama

Uygulamanızdan %100 memnun kalırsanız, uygulamanızı Google Play & App Store’a yayınlarız ve müşterilerinizin kullanması için hazır hale getiririz.

veya “Hazır Uygulamalar” sayfamızı ziyaret ederek kendinize/firmanıza uygun Mobil Uygulamayı hemen satın alın.

Sıkça Sorulan Sorular

sıkça sorulan sorular

Nasıl başlarım?

Uygulamanızı oluşturmak için, https://apps.uygulamasepetim.com dan abone olun mobil uygulama fiyatları dert etmeden ücretsiz denemeye başlayın. UygulamaSepetim’i keşfedin ve projenize uygun olup olmadığını görün.

Google Play ve App Store'da uygulamayı siz mi yayınlıyorsunuz?

Uygulamanızı mağazalarda yayınlamak için, öncelikle aktif bir UygulamaSepetim üyesi olmanız gerekmektedir. iOS uygulamanızı yayınlamak için https://developer.apple.com  dan, Android uygulamanızı yayınlamak için http://developer.android.com  dan kayıt olmalısınız.

Eğer Mac’iniz yoksa veya oluşturma ve gönderme süreciyle uğraşmak istemiyorsanız, UygulamaSepetim sizin için bu süreci yönetebilir. İletişim sayfasından bize ulaşarak ücretli uygulama yayın talebinde bulunabilirsiniz. Geliştiricilerimiz, uygulamaları Android ve iOS platformlarında, birkaç saat içerisinde yayınlayabilir. Yayın hizmeti Android için 500 TL ve iOS için 500 TL’dir.

Uyarı: Apple, uygulamanın tescilini isteyebilir. Bu durumda kullanıcı, isim tescil belgesini geliştiricilerimize vermelidir(ücretli yayın hizmeti  esnasında). Aksi takdirde yayından kaldırılan/reddedilen uygulamalardan Uygulama Sepetim sorumlu olmaz.

Bir abonelikle kaç tane uygulama geliştirebilirim?

İstediğiniz kadar uygulama geliştirebilirsiniz. Uygulamanızı App Store ve/veya Play Store’a yayınlamak istediğinizde, Yayınla sekmesinde APK ve Kaynak dosyaları indirdikten sonra kendi hesabınızda yayınlamaya başlıyabilirsiniz.

APK nedir?

APK’nın açılımı Android Package yani Android Paketi‘dir ve adından da anlaşılacağı gibi sadece Android işletim sistemli telefonlarda, tabletlerde, bilgisayarlarda çalışan bir uygulama/yazılım uzantısıdır.

Bir uygulamanın Google Play store’a eklenebilmesi için APK uzantılı tek bir dosya olması gerekir, buda Android Studio ve Eclipse gibi bir çok dosya ve klasörü içeren Kaynak Kodları paketleyen ve tek bir .APK uzantılı dosya haline getiren programlar ile olur.

Aboneliğimi iptal etmeye karar verirsem, mobil uygulamaya ne olur?

Mobil Uygulamanız, geçerli faturalandırma döneminin sonuna kadar (örneğin, geçerli faturalandırma ayınızın veya yılınızın sonuna) çalışmaya devam edecek ve o anda uygulama devre dışı bırakılacaktır. Detaylı bilgiyi sayfamızdan bulabilirsiniz

Özel Bir Projeniz mi Var?
Formu Hemen Doldurarak Bizimle İletişime Geçebilir ve Fiyat Teklifi Alabilirsiniz

 

 

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK AL

Pin It on Pinterest