Magento Mobil Uygulama Nasıl Oluşturulur? Magento, E-Ticaret işletmelerine web sitesi üzerinden açık kaynak kodları ile içerik yönetim sistemi sağlayan WordPress temasıdır. Magento kısa sürede yükselişe geçmiş bir eklentidir. Adobe tarafından desteklenen ve Zend Framework, PHP ve MySQL veritabanını kullanan bir yapıdır. Magento diğer WordPress eklentilerinden farklı olarak, veritabanında sağladığı kolaylıklardan dolayı tercih edilmektedir. Yani Magento en çok kullanılan eklenti olmasa da, Kullanan kişilerin işlerini bir hayli kolaylaştırmaktadır. Magento nun öne çıkan özellikleri: Ürün takip listeleri oluşturma, ürün filtreleme, ürün karşılaştırma, Müşteri kaydı ve yönetimi ve farklı ödeme yöntemleri entegre etme gibi standartların dışında olan özelliklerdir. Son günlerde Magento altyapısı ile web sitesi oluşturmuş işletmeler kara kara düşünüyor. Çünkü Magento diğer E-Ticaret sitelerinden farklı yapıda çalışmaktadır ve Magento sistemindeki gibi farklı özeliklere sahip mobil uygulamaların oluşturulması, yüksek fiyatları gerektirir. Bugün bu yazımızda Magento E-Ticaret Sitesi Mobil Uygulamaları Nasıl Oluşturulur, Magento E-Ticaret Web Siteleri Mobil Uygulamaya Dönüştürülür mü? Bunu inceleyeceğiz.

Günümüzde kullanıcılar, web sitelerine oranla mobil uygulamaları daha fazla tercih etmektedir. Mobil uygulamalar hem kullanım kolaylığı, hem her ortamda erişebilme hem de hızlı arayüzü sayesinde web siteleri gerisinde bırakmıştır. Önceki yazılarımızda OpenCart ve WooCommerce alt tabanlı web sitelerin kolayca mobil uygulamaya dönüştürülebileceğinden bahsetmiştik. Şimdi de konumuz Magento Alt Yapılı E-Ticaret siteleri mobil uygulamaya dönüştürülebilir mi? Evet, Magento alt yapısı ile oluşturulan siteler mobil uygulamaya dönüştürülebilir. Nasıl olduğunu merak mı ediyorsunuz? Demo Talep Edin. Bağlantıdaki linke tıklayarak formu doldurun ve Uygulama Sepetim geliştiricilerinden demo talep edin. Birkaç gün içerisinde tamamen sizin sitenize ait demo, Geliştiricilerimiz tarafından size ulaştırılacaktır. Sonrasında karar sizin ama yinede gelin Magento E-Ticaret sitelerini mobil uygulamaya dönüştürürken elde edeceğiniz avantajları inceleyelim.

Magento E-Ticaret Uygulamaların Avantajları

magento e ticaret mobil uygulama

Magento altyapılı web sitelerini mobil uygulamaya dönüştürmek hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenizi sağlar. Sistemimiz web sitenizi hızlıca mobil uygulamaya dönüştürmenize olanak sağlayacaktır. Bu da size sıfırdan oluşturulmuş bir uygulamaya kıyasla kat kat daha az zaman gerektirecek. Mobil uygulamanıza hemen ulaşacaksınız. Aynı mantık üzerinden, sıfırdan oluşturulmuş bir uygulamaya kıyasla çok daha az fiyata mal olacaktır. Magento altyapılı sitelerde oldukça fazla ek özellik bulunmaktadır . Bu özellikleri uygulamanıza eklemek hem iş yükü olarak hem de fiyat bakımından sizi çok zorlayacaktır. Bu sebeple web sitenizi dönüştürmek size büyük bir avantaj sağlayacak ve iş yükünden kurtaracaktır. Peki, Böylesine gelişmiş özelliğe sahip olmanın bir şartı var mı? Aslında yok. Web site versiyonunuz sistemimize uyduğu takdirde, tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek talepte bulunmaktır. Magento alt yapısı ile oluşturulmuş sitelerin sistemimize uyması için Magento 2.X ve üzerinde bir versiyona sahip olması gerekmektedir. Magento E-Ticaret Uygulamaların birçok farklı özelliği bulunmaktadır. Dilerseniz inceleyelim

Magento E-Ticaret Uygulamaların Özellikleri

Kullanıcı Ayarlamaları: Kullanıcılar uygulamayı kendi isteği doğrultusunda özelleştirebilir. Özelleştirilebilir uygulamaları şu şekildedir; Anlık bildirim etkinleştirme, istek listesini görüntüleme, sipariş geçmişi, uygulama mağazalarında derecelendirme, dark temalar, akıllı Sohbet ayarı, dil değiştirme gibi ayarlar kullanıcılar tarafından değiştirilebilmektedir.

Görünüm: Kullanıcıların en çok merak ettiği kısım burası. Uygulama web sitesinden dönüştürüleceği için yapısında bozulmalar olur mu? Tasarım bozulur mu? Endişelenmeyin, bunların tam aksine Magento ile oluşturulmuş mobil uygulamalarda tasarım bozuklukları asla ortaya çıkmaz ve zarif tasarımı sebebiyle hem güzel bir görünüme hem de kolay kullanımına olanak sağlar.

Yönetim Paneli Erişimi: Magento Mobil uygulama kolay bir şekilde yönetilebilir. Admin paneline girmek için bir bilgisayara ihtiyacınız yok! Herhangi bir mobil cihaz ile kolaylıkla admin paneline erişebilir, fiyat düzenleyebilir, ekleme-çıkarma yapabilir, hatta siparişleri bile düzenleyebilirsiniz. Admin paneliniz tamamen mobil cihazlarda doğru çalışacak üzere tasarlanmıştır. Yolda yürürken bile uygulamanızı yönetebilirsiniz.

Uygulama Sepetim sektöre liderlik eden Mobil Uygulama Geliştirme platformudur. Profesyonel ekibi ve destek sayfası sayesinde merak ettiğiniz her şeyi kolayca öğrenebilirsiniz. Uygulama Sepetim web sitesini ziyaret ederek Magento E-Ticaret uyumlu web sitenizi kolayca mobil uygulamaya dönüştürebilirsiniz. Farklı yapıya ait bir E-Ticaret Web siteniz varsa bu bağlantı üzerinden uyumlu olan sistemlerimizi görüntüleyebilirsiniz ya da Uygulama Sepetim den hesap oluşturabilirsiniz.  Sorularınız için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızda Magento E-Ticaret Sitesi Mobil Uygulamaları Nasıl Oluşturulur?  bunu inceledik . Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Makalelerimizin devamına blog sayfamızdan ulaşabilir ve bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

 

 

Pin It on Pinterest

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK AL