Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren mobil cihazlarda kullanılan uygulamaları kod bilmeden mobil uygulama yap, hizmeti sunan sitelerde kolayca yapmak mümkün. Bu hizmeti sunan sitemiz sayesinde sizde ister kendi uygulamanızı isterseniz de müşterileriniz için uygulamalarınızı kolayca yapabilirsiniz. Üstelik kod bilmeye de gerek kalmadan kolayca uygulamanızı yapmanızda yardımcı olan sitemize üye olarak sizde kendi uygulamanızı yapabilirsiniz. Uygulama yaparken kullanacağınız tüm detaylar sizin kontrolünüz altında olup, istediğiniz şekilde tasarımlarınızı kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Mobil uygulama yapmak için kod bilmenize gerek kalmadan siz de uygulama yapmak isterseniz, sitemize girerek üyelik başvurusu yapabilir ve anında ücretsiz olarak uygulama yapmayı deneyebilirsiniz.

Çok Kısa Sürede Uygulamanız Hazır

Sitemizi ziyaret edenler için hazırlamış olduğumuz kod bilmeden uygulama yapma sitemizde kendi uygulamanızı kendiniz tasarlayabilirsiniz. Tasarımını yapın ve içeriklerinizi uygulamada görmek istediğiniz alanlara yerleştirerek kendi tasarımınızı kısa sürede hazırlayabilirsiniz. Uygulama yapmak oldukça kısa süre de olması için tüm ayrıntıları en ince detaylarına kadar düşünerek planladık ve kurguladık. Sizde kendi tasarımınızı hazırlayarak hayata geçireceğiniz uygulamayı test ederek eksik ve düzeltilmesi gereken alanları anında düzelterek uygulamanızı yayınlayabilirsiniz. Günümüzde uygulama yaparak birçok kişi reklam gelirleri ile belirli kazançlar elde ederken, sizde bu kişilerin arasında sırf kod bilmediğiniz için neden girmeyesiniz ki. Sitemizde size bu imkanı sunuyor ve yaratıcılıklarınızın önünü açmanızda yardımcı oluyoruz.

Uygulamanızı Tasarlayarak Anında Yayınlayabilirsiniz

Kendi yaratıcılığınızı kullanarak kod bilmeden uygulama yapmak için sitemize gelerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Denemek isteyenler için test seçeneğimiz hayatta olup, dileyenler sistemimizi deneyerek uygulamalarını nasıl yapabileceklerini test edebilirler. Uygulama Sepetim, sitemiz yeni deneyecekleri düşünerek özel olarak tasarlanmış ve oldukça kolay yönetim ekranları ile kısa sürede kendi uygulamanızı yapabilme olanağı sağlamaktadır. Sizde bu sayede sitemizden kendi uygulamanızı ya da müşterilerinizin uygulamalarını yapabilirsiniz., ihtiyacınıza yanıt verecek birçok modül seçeneği ile kısa sürede uygulama yaparak tasarımlarınızı hayata geçirebilirsiniz. Üye olan her kullanıcımız dilediği kadar uygulama tasarlamakta ve yayınlamakta özgür olup, tüm bu hizmetlerimizden en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Tüm hizmetler garanti kapsamı içerisinde verilir.

 

Pin It on Pinterest

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK AL