Kobiler İçin Mobil Uygulamalar1

Kobiler İçin Mobil Uygulamalar1

Kobiler İçin Mobil Uygulamalar artık günümüzde iyice değer kazanmaktadır. Onların çevrimiçi itibarlarını artırır.Ağızdan çıkan kelimeler temas noktasıdır. İş arkadaşlarınız, komşularınız ve arkadaşlarınızdan gelen bu parlayan yorumlar, insanları şirketinizi çevrimiçi olarak aramaya itebilir. Ancak, potansiyel müşteriler işletmenizi Google’a sokup olumsuz içerik bulduğunda ne olur? Veriler, olumsuz gözden geçirmeler ve makaleler nedeniyle işletmelerin beş müşteriden birini kaybetme riski taşıdığını gösteriyor. Bu, arama sonuçlarında markanızla ilgili zararlı içeriğin, müşteri edinme maliyetlerinizi daha da yükseltebileceği anlamına gelir.

Bu iş sonu krizi olmasa da, gelişmek ve büyümek yeteneğinizi doğrudan etkiler. İnternette işinizle ilgili kötü bir şey yayınlanmamış olsa bile, içerik eksikliği markanızı gelecekteki sorunlara karşı savunmasız bırakabilir ya da hakkınızda daha fazla bilgi edinmek isteyen müşterileri kapatabilir. Google’ın ilk sayfasının on arama sonucu olduğunu unutmayın; bu nedenle, olumsuz içeriği uzak tutmak için şirketinizle ilgili en azından çok fazla söz etmeniz gerekir. Kobiler için Mobil Uygulamalar artık gereksinimdir. Çevrimiçi itibarımızdaki mevcut hasarı nasıl onaracağınızı ya da binlerce dolar harcamaksızın işinizi gelecekteki tehditlere karşı aşılamayı öğrenmek için okumaya devam edin.

Kobiler İçin Mobil Uygulamalar Mükemmel Bir Yoldur

Kobiler İçin Mobil Uygulamalar, Tıpkı bunun gibi bilenmiş makaleler, yararlı bilgileri yeni bir izleyici ile paylaşmanın mükemmel bir yoludur. Şirketinizi yalnızca sektörünüzde bir otorite olarak konumlandırmakla kalmayacaksınız, aynı zamanda marka bilinirliği oluşturacaksınız. Hatta sitenize sevk trafiği bile oluşturabilirsiniz! Ancak, katkıda bulunan makaleler yazarken elde edeceğiniz en büyük yarar bir itibar artışı olabilir. Faydalı, pozitif makaleler yayınladığınızda, Google’a şirketinizi arayan potansiyel müşterileri göstermek için başka bir içerik parçası veriyorsunuz.

Peki nereden başlıyorsun?

İçerik yazacak yerleri keşfetmek için pek çok bütçeye zarar veren SEO platformları vardır, ancak en iyi araçlardan biri ücretsizdir – ve her gün kullanmanız ihtimali vardır. Google, endüstrinizdeki makale gönderimlerine açık olabilecek web sitelerini keşfetmek için mükemmeldir. Örneğin, bir kırtasiye işiniz varsa, “en iyi tasarım blogları” veya “en iyi düğün blogları” gibi konuları aramayı deneyin. Sonuçları daha da daraltmak için “bizim için yaz” veya “katkıda bulunun” gibi ifadeler ekleyin Kendinizi çok fazla kısıtlamayın yoksa harika fırsatları kaçırabilirsiniz. Kobiler İçin Mobil Uygulamalar ile başlayabilirsiniz. Ancak, içerik yazmaya başlamadan önce, temel bir kural vardır. Markanı satma. Katkıda bulunan makaleler yazarken hedefiniz asla kendini tanıtmamalı. Aslında, çoğu güvenilir web sitesi açıkça tanıtıcı içeriğe karşı – ve iyi nedenlerle – politikalara sahiptir. Bunun yerine, yazmak istediğiniz siteyi araştırın. İçeriğini okumak ve izleyicilerini anlamak için zaman ayırın. Okurlarına gerçekten değer verirseniz, yalnızca makale onlar için iyi performans göstermez, aynı zamanda hedeflerinize de ulaşır.

Aktif Sosyal Medya Olun

Kobiler İçin Mobil Uygulamalar çok önemlidir. Sosyal Medyada bu işin olmazsa olmazıdır. Bazı küçük işletmeler sosyal medyayı görmezden geliyor, çünkü müşterilerinin bu platformları kullanmadığını düşünüyorlar. Aslında, milyarlarca insan her gün sosyal medya kullanıyor, bu nedenle müşterilerinizin aralarında olma şansı çok yüksek. Dahası, sosyal medya işinizi geliştirmekle ilgili değildir, aynı zamanda çevrimiçi itibarınızı geliştirmek için inanılmaz derecede faydalı bir araçtır. Biri şirketinizi aradığında, sosyal medya profilleri genellikle Google’ın en üst sıralarında yer almaktadır; ancak, avantajlardan yararlanmak için profillerinizden daha fazlasını yapmanız gerekebilir. Pahalı bir ajans veya hatta bir sosyal medya yöneticisi kiralamanıza gerek kalmasa da, zaman zaman endüstrinizle alakalı içeriği büyük sosyal ağlarda yayınlamanız gerekir. Sektörünüzdeki Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, Pinterest ve diğer niş ağlarıyla başlayın. Yukarıdaki iş örneğine devam etmek için, bir kırtasiye işi tasarımcıların buluşma yeri olan Dribble’da bir profile sahip olmak isteyebilir. Sosyal medyayı kullanmak için profesyonel olmanıza gerek yokken, kızgın bir çeteye neden olmamak için izlenmesi gereken birkaç kural vardır.

*  Endüstrinizle ilgisi olmayan sosyal trendleri takip etmeyin

*  Politikadan uzak durun (her zaman)

*  Gönderilerinizde hata olup olmadığını kontrol edin

*  Negatif yorumları silmeyin

Topluluğunuza Yardım Edin ve Tanının

Topluluğunuza geri vermenin yollarını bulun ve yerel basına bu konuda bilgi verin. İnsanlar “ileri ödeme” hikayelerini severler, bu yüzden hikayeyi medyaya aktarırsanız öne çıkma şansınız olur. Kurumsal sosyal sorumluluk (KSS), işinizi önem veren bir marka olarak göstermek için harika bir yoldur ve haber web siteleri arama sonuçlarında çok fazla sıralama gücü taşır. Etkinliğin bir videosu varsa, olumlu arama emlaklarını ikiye katlayabilirsiniz. Kırtasiye şirketleri, yerel bir yardım etkinliğinin tanıtımına yardımcı olmak için tasarım saatleri veya hatta kartlar bağışlayabilir. Basın açıklamasına, Google’ın arama sonuçlarında göstermesi için olumlu içerik, sosyal medyada paylaşılacak hikayeler ve hatta bağış için vergi indirimi elde edeceksiniz! Önemli bir mali katkı yapmadan, itibar artırıcı KSS’yi göstermenin birçok yolu vardır. Örneğin, yerel bir parkı güzelleştirmek için çalışanlarınızla bir topluluk temizliği planlayabilirsiniz. Ya da belki bir çorba mutfağında gönüllü. Eğer gerçekten haber değeri kazandırmak istiyorsanız, diğer yerel işletmeleri (hatta devlet görevlilerini) de gemiye alın. Ne yaparsanız yapın, çevrimiçi çabalarınız hakkında yazılmış birçok olumlu makalenin olduğundan emin olun. Kobiler İçin Mobil Uygulamalar hakkında burayı inceleyebilirsiniz.

Kobiler İçin Mobil Uygulamalar Halkla İlişkilerden Kaçınmamak

Basın bültenleri, şirketinizle ilgili haberleri medya yayınlarıyla paylaşmanın doğal bir yoludur. Katkıda bulunan makaleler geri gönderme ifadelerinden sıyrılmalı, ancak gerçekten kendiniz hakkında konuşacağınız yer burasıdır. Elbette, hayırsever faaliyetleriniz hakkında yerel medyaya basın bültenleri göndermelisiniz, ancak standart iş ilanlarını görmezden gelmeyin. Medya kuruluşları, yeni çalışanları genişleten ve işe alan yerel işletmelerden bahsetmeyi çok seviyor. Gazileri veya öğrencileri özellikle işe almak istiyorsanız, söylenme olasılığını bile artırabilirsiniz. Mükemmel PR kapsamı almak kolay değil. Çok fazla editör için yarışıyor olacaksınız çünkü editörlerin çoğu günde yüzlerce sunumla doludur.

Neyse ki, göze çarpmak için kullanabileceğiniz birkaç püf noktası var. T.R.U.E’yi takip etmeyi seviyorum. Trend – Basın bülteninizi bir trend konusuna bağlayın Keyifli – Basın bültenini hazırlarken bir izleyici kitlesine sahip olun Benzersiz – Başkalarının henüz kapsamadığı yeni bir bakış açısı veya veri sunma Özel – Özel teklifler için bir içeriden içeriğe erişim sağlayın Yüksek profilli markanın gazetecilerden bahsetmesinin bir başka yolu da uzman alıntılarından geçiyor. Her ölçekteki işletme, ulusal medya kuruluşlarına uzman tavsiyesi verebilir. Bu sözlerin yararı, bilgelik sözlerinin genellikle şirketinizin ismine değerli bir backlink ile bağlı olmasıdır. Bununla birlikte, uzman tavsiyesi verirken satış şapkanızı çıkarmanız gerekecektir. Katkıda bulunan makaleler gibi, markanızın satışını değil, bir konuda uzmanlığınızı sunuyorsunuz.

Kobiler İçin Mobil Uygulamalar : Nasıl Başlarım?

Başarı oranınızı artırmak için birkaç ipucu:

İşini satma. Amacınız uzmanlığınızı sergilemektir. Ne kadar terfi ederseniz, teklifiniz o kadar az kullanılır. Kısa, basit, işlem yapılabilir bir teklif verin. Makaleyi kendiniz yazmaya çalışmayın veya yazmaya çalışmayın. İpuçlarınız bir veya iki cümle olmalı ve gerektiğinde uzmanlığınızın kanıtı olarak destekleyici kanıtları içermelidir. Taleplerinizi desteklemek için yazdığınız diğer makalelerle bağlantı bile kurabilirsiniz.  Önce kendini değil, şirketini  tanıt. Tavsiyeniz önemli olan, bu nedenle muhabirin kendinizi tanıtırken zamanını boşa harcamayın. İş unvanınızı işletme adınızla imzanıza koyun. Gazeteci siz veya şirketiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterse ulaşırlar.

Çevrimiçi Değerlendirmeleri Yönet

Olumsuz incelemeler, küçük işletmelerin arama sonuçlarıyla ilgili en büyük şikayetlerinden biridir. En iyi işletmeler bile hata yapar ve sadece bir öfkeli müşteriyi dikkat çekici bir inceleme yazmak için alır. Ayrıca, bir şikayeti anket verilerine göre dengelemek için 12 olumlu eleştiriye ihtiyacınız olacak. Bazen olumsuz eleştiriler bile meşru değildir. Acı bir rakip, itibarınızı zedelemek için adsız bir Ripoff Raporu bırakabilir veya hoşnutsuz bir eski çalışan aynı şeyi yapabilir. Sahte incelemeler en kötüsüdür çünkü onları kazanmak için hiçbir şey yapmadınız. Parlayan bir çevrimiçi itibar elde etmek için, yalnızca kötü olanlardan değil, tüm incelemelerinizden haberdar olmak zorunludur. Sosyal medyada en iyi yorumları tanıtabilir ve web sitenize başvurabilirsiniz. Ve eğer onlar hakkında bir şey bilmiyorsanız olumsuz yorumları düzeltmek için harekete geçemezsiniz.

Tabii ki, sizin için yorumları izleyecek çok sayıda şirket var, ancak bu tür hizmetler küçük işletmeler için uygun olmayabilir. Neyse ki, şirketiniz için Google Alerts kurarak ücretsiz bir dereceye kadar otomasyonun keyfini çıkarabilirsiniz. İşletmeniz çevrimiçi ortamda bahsedildiğinde bu hizmet size bir e-posta gönderecektir. Bildirimler, programınıza uyacak şekilde özelleştirilebilir – günlük, haftalık veya olduğu gibi. Yorumları veya yorumları bulmak için Google’daki işletme adınızı el ile de arayabilirsiniz. Ancak tatsız bir şey bulduğunuzda aşırı tepki göstermeyin. Kötü değerlendirmeleri ele almadan önce tüm seçeneklerinizi göz önünde bulundurmanız önemlidir. Müşterilerinize saldırmak asla iyi bir fikir değildir, çünkü bu işinize kötü bir şekilde yansır. Bunun yerine empati göstermek ve hatayı düzeltmek için çaba göstermek.

Hepsini bir araya koy

Güçlü bir çevrimiçi itibar, otomatik olarak veya bir gecede gerçekleşmez. Dijital markanızın çevresine koruyucu bir bariyer inşa etmek zaman, emek ve eski moda dirsek yağ alır. Bu adımlardan herhangi biri çevrimiçi görüntünüzü oluşturmak ya da geri yüklemek için çalışacak olsa da, kalıcı bir etki görmek için hepsini bir araya getirmeniz gerekir. Kobiler İçin Mobil Uygulamalar onların başarı çıtasını yükseğe çıkarır.
Makalelerimizin devamına blog sayfamızdan ulaşabilir ve bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

 

Pin It on Pinterest

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK AL