Bizimle Çalışmak İster misiniz? Uygulama Sepetim olarak çalışma arkadaşlarımız bizim en büyük değerlerimizdir. Başarıya ulaşmamız için bize en çok destek veren ve başarıda en büyük pay sahibi olan kişiler çalışanlarımızdır. Bu nedenle çalışanlarımıza değer veriyor ve onların mutlu olmalarını sağlamaya çalışıyoruz.

Biz Uygulama Sepetim olarak “hazır mobil uygulama” ve “kendi mobil uygulamanı yap” başlıkları altında kullanıcılarımıza hizmet veriyor ve her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. İnsanları mobil uygulama yapmaya teşvik etmek ve küçük büyük demeden her işletmenin kendine ait mobil uygulaması olması için çalışıyor, bu amaca hizmet ediyoruz. Müşterilerimize mobil uygulama sahibi olmanın sadece büyük işletmelere özel olmadığını göstermek istiyoruz. Bu sebeple KOBİ lere uygun hazır mobil uygulamalarda üretiyoruz. İşletmelerin büyümesi, adını duyurması ve markalaşması adına mobil uygulamalar geliştiriyoruz. KOBİ lere uygun mobil uygulamalarımızda hazır modüller kullanıyoruz. Bu hazır uygulamaları işletmeye göre özelleştirerek çok daha ucuza 2 ila 3 hafta içerisinde teslim ediyoruz. Bu anlamda insanlara, Uygulama Sepetim üzerinden mobil uygulama sahip olunabileceğini, müşteri ve işletme arasında kolaylıkla alışveriş yapılabileceğini ve tüm işletmelerin işlerini büyütebileceğini anlatacak, kısacası işletme sahiplerini mobil uygulama satın almaya teşvik edecek satış/pazarlama yapabilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

İş Tanımı

Biz Uygulama Sepetim olarak işletmelerin bütçelerini zorlamadan onlar için mobil uygulama yapan bir firmayız. Her firmanın olduğu gibi bizim de yaptığımız işleri kullanıcılara tanıtacak sahada pazarlama yapabilecek çalışma arkadaşlarına ihtiyacımız var. Bir mobil uygulamayı sadece konuşarak satışını sağlamanın zor olduğunu biliyoruz. Bu sebeple çalışan arkadaşımız müşteriye gittiğinde telefonundan uygulamaları göstermesi için “Hazır Uygulamalar” sekmesi oluşturduk. Hazır Uygulamalarımıza buradan ulaşabilirsiniz.  Bu bağlantıda örnek olarak oluşturduğumuz farklı çeşit uygulamalar var. Bunların bazılarına Uygulama Mağazalarından da (Google Play, App Store) ulaşabilirsiniz. Randevu modülü, e-ticaret modülü, rehber modülü, ilan modülü, kampanya modülü gibi her biri farklı özelliklere sahip mobil uygulamaları müşterilere göstererek ve ikna kabiliyetini kullanarak uygulama satışı yapabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. İşe alacağımız çalışma arkadaşımıza kazan-kazan mantığı ile komisyon bazlı ödeme yapacağız. İşe alacağımız çalışanımızdan beklentilerimiz şu şekilde;

  • Diksiyonu iyi olan konuşmasını herkesin anlayabileceği,
  • İkna kabiliyeti yüksek ve iletişim becerileri güçlü,
  • Sürekli sahada satış/pazarlama yapabilecek,
  • Ekip çalışmasına yatkın,
  • Yoğun iş temposunda, müşteri odaklı çalışabilecek,
  • Tercihen satış/pazarlama alanında tecrübesi olan,
  • Güler yüzlü müşterilerin sorularına yanıt verebilecek,

Çalışma arkadaşları arıyoruz. Bu özellikleri inceledikten sonra bizimle çalışmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz. Başvurularınızı değerlendirdikten sonra size dönüş yapacağız. Şimdiden herkese teşekkür ederiz.

 

Pin It on Pinterest

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK AL