Bayilik veren firmalar

Bayilik veren firmalar

Bayilik Veren Firmalar

Arama motoruna bayilik veren firmalar ve türevlerini yazdıysanız;

  • Sermayesi olan
  • Sermayesi olmayan
  • Ne iş yapacağına tam olarak karar verememiş
  • Yeni iş fikirlerini araştıran biri(leri)…

bunlardan biri veya bunlardan tamamen bağımsız sebepleriniz olabilir. Çok az kişi böyle bir bayilik sistemiyle karşılaşağını düşünmüştür. Hem bayilik alacaksınız hem de sermayeniz olması gerekmeyecek. Arama motoruna aynı zamanda aşağıda bulunan maddelerden birinide yazmış olabilirdiniz:

   • Kodlama bilgisi olmayan
   • Kodlamayı bilen ve mobil uygulama dünyasının her geçen gün daha fazla ilgi çektiğini fark eden
   • Web uygulamasını mobil uygulamaya entegre etmek isteyen
   • Yeni mezun olmuş bir yazılımcı.
   • Şirketi için uygulama geliştirmek veya geliştirecek birini bulmak isteyen
   • Mobil uygulama için yeni fikirleri olan
   • Farklı bir alanda kendini geliştirmek isteyen
   • Sadece merak edip araştıran biri(leri)…

Bu ve buna benzer bir çok madde sıralanabilir, bunların bir önemi yok, yukarıdaki herhangi bir grupta olabilirsiniz,bunlardan tamamen farklı bir nedeniniz de olabilir. Kolay, uygun, hızlı bir şekilde bayiniz olsun istiyorsanız bu makale tam size göre.

bayilik veren firmalar

Bayilik veren firmalar

Android vs İos

Mobil Uygulamayı Kimler Geliştirebilir?

Kısa bir zaman öncesine kadar mobil uygulamayı sadece kod bilgisi olan yazılımcılar geliştirebiliyordu. Android işletim sistemi için mobil uygulama geliştirecekseniz: Android Studio, Eclipse… gibi dillere hakim olmanız, İos işletim sistemi için mobil uygulama geliştirecekseniz: Objective-C veya Swift dillerine hakim olmanız gerekiyordu. Mobil uygulama geliştirmek için sadece yazılımcı olmak yetmiyor, aynı zamanda bu dillerden en az birinde kendini geliştirmiş olmalısın.

Yeni bir fikri olan ama maddi imkanı yetersiz olan biri, düşüncesini nasıl hayata geçirecek peki? Çevrenizdekilerin mobil uygulamaya ihtiyacı var ve siz bu işten kazanç elde etmek istiyorsunuz. Kodlama bilin veya bilmeyin, daha önce uygulama geliştirmiş olun veya olmayın, maddi durumunuz iyi veya
kötü olsun artık herkes mobil uygulama geliştirebilecek. Peki nasıl olacak bu!!!

Bayilik veren firmalar

Bayilik veren firmalar

Mobil uygulama

Mobil Uygulama Yapmak İstiyorum Nerden Başlamalıyım?

Herkes fikirlerini hem daha uygun hem de daha kısa zamanda hayata geçirsin diye “Uygulamasepetim.com” var. Tek satır kod yazmadan hem Android hem IOS için mobil uygulama geliştirebileceksiniz. Dil bilginiz olsun veya olmasın, hem İngilizce hem Türkçe seçeneklerimizle istediğiniz bir platformda çalışabileceksiniz. Uygulamasepetim.com içerisinde sizin için hazırlamış olduğumuz Destek kısmında bulunan yol gösterici videoları izleyerek başlayabilirsiniz.

Yeni bir fikriniz olmaması sorun değil videoları izledikçe aklınızda onlarca fikir canlanacaktır. her modül için aklınıza yeni fikirler gelecek ve bu modülle böyle bir uygulama hazırlayabilirim diyeceksiniz. Onlarca modülümüz tamamen siz düşüncelerinizi, fikirlerinizi hayata geçirin ve daha özgün uygulamalar geliştirin diye var. Hazırlayacak olduğunuz uygulamaların görünümü nasıl olacak diye düşünmenize gerek kalmasın diye sağ köşemizde telefondaki görüntüsünü gerçek zamanlı olarak görebileceksiniz.

Gerçek bir telefondan uygulamanızı test etmek istiyorsanız, Ayarlar kısmında bulunan Alan Adı sayesinde uygulamanızı kendi telefonunuzda test edebileceksiniz. Merak ettikleriniz ve sormak istedikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mobil Uygulama Örnekleri

bayilik veren firmalar

Bayilik veren firmalar

Bayilik veren firmalar

Kodlama olmadan müşterilerimiz için hazırladığımız bir kaç örnek uygulamayı incelemek için lütfen buraya tıklayınız. Bu uygulamaları hazırlamak düşündüğünüz kadar zor değil. Uygulamasepetim.com ile bu uygulamaların ne kadar basit ve ne kadar çabuk hazırlandığına inanamayacaksınız. İhtiyacınız olan tek şey şu an bir örnekle başlamak. Bizimle iletişime geçmek isterseniz burdayız sizden haber bekiyoruz.

Mobil uygulama Hazırlayan Birinden Para Kazanma Şansım Var Mı?

İster müşterileriniz için kendiniz mobil uygulama geliştirin, isterseniz müşterileriniz kendi mobil uygulamalarını geliştirsinler. Bayilik sistemi sayesinde sadece mobil uygulamadan değil aynı zamanda platformunuzda mobil uygulama geliştiren müşterilerinizden kazanç elde etmeniz mümkün. Bu işi bir adım daha öteye götürmek istiyorsanız Bayilik sistemimizden yararlanabilirsiniz.

Bayilik Alanlara Ne Gibi İmkanlar Tanıyorsunuz?

Bayilik için 3 farklı paketimiz bulunmaktadır. Herhangi bir paketi almadan önce 1 aylık demo talebinde bulunup, ücretsiz olarak test etmeniz mümkün. Bu süre içerisinde bizlere iletmek istediğiniz sorular olduğunda canlı destek ve özel müşteri temsilcinizle iletişim halinde olabileceksiniz. İletişim haklarınız sadece demo süresinde değil bayimiz olmaya karar verdiğinizde de devam edecektir. Bayilerimiz kendi marka ve logolarını oluşturabilecek. Platform eğitimi alabileceksiniz bunlar sadece verecek olduğumuz imkanların bir kısmı daha fazlasını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İlginç Bilgiler

Kısa Yoldan Nasıl Para Kazanılır?

Çoğumuz bu konuyu merak etmiştir. Bir kerelik olsa da bu konnuyu arama moturuna yazmış veya birine sormuştur. Şans oyunlarını kazanmak dışında, çoğu fikir rol model insanları göstererek; şu konuda herkesten daha iyisini yaptı! peki neden bunlardan biri siz olmayasınız, sözlerini duymuş veya yazılanları okumuşuzdur. Kısa yoldan çok para kazanmanın %90’lık kısmı başkalarının hayatından örnekler vererek yapılmamaktadır. Kısa yoldan para kazanmak için hayata geçirmek istediğin bir fikir olmalı, bu fikirle çoğu insana hitap edebilmeniz gerekiyor.

Para kaynağınız insanlardır çünkü. Eğer onları mutlu ediyorsanız, onların hayatını kolaylaştıracaksanız, onları eğlendirecekseniz veya rahat yaşamalarını sağlayacaksanız ve bu konuda herkesten daha iyisini yapabileceğinize inanıyorsanız evet siz kısa yoldan para kazanabilecek birisiniz. Peki Mobil uygulamalar insanların hayatını kolaylaştıran veya mutlu eden, eğlendiren bir platform özelliğini taşımıyor mu? kendini ispatlamış ve insanlara kendini kabul ettirebilmiş bazı mobil uygulamların kazançlarını öğrenmek ister misiniz?

2018’de En Çok Kazanan Uygulamalar

Mobil uygulama destek platformu Sensor Tower tarafından yapılan araştırmaya göre, IOS platformunda en çok para kazanan mobil uygulama Netflix oldu.

   • Netflix 790.2 Milyon Dolar
   • Tencent video 490 Milyon Dolar
   • Tinder 462.2 Milyon Dolar
   • İqiyi 420.5 Milyon Dolar
   • Kwai 264.5 Milyon Dolar
   • YouTube 244.2 Milyon Dolar
   • Pandora 225.7 Milyon Dolar

Bu uygulamalardan bildikleriniz var mı? Fikriniz değerli, insanlar için daha iyisi mutlaka yapılacaktır, önemli olan bu fikri kim bulup hayata geçirecek.

Hiç Flappy Bird oynadınız mı? Oyunun çok basit ve grafik olarak vasat olmasına rağmen neden insanlar tarafından bu kadar sevildiğini merak ettiniz mi hiç? İnsanların tamamen azim ve hırsından yararlanarak yapılmış bir oyun. Kaybettikten sonra çoğu oyun gibi uzun süreli bir bekletme süresi olmadığı için, kaybettikten 1-2 saniye sonra oyuna tekrar başlayabildiğin için, hırsını kaybetmediğin için tekrar tekrar oynamana sebep olan bir oyun. Oyun bekletme süresini biraz daha uzun tutmuş olsaydı insanlar o süre içerisinde sakinleştiği için beğenilmeyen oyunlar arasında yerini alacaktı.

Oyun hiç reklam yapmadan ve uygulama içi satın alma olmadan, günlük tam olarak 50bin dolar kazanç elde ediyordu. Flappy Bird’ün kurucusu Dong Nguyen bu uygulamayı sadece 2 gün içerisinde yaptığını söylüyor. Fikriniz her ne olursa olsun zamanlama, etki alanınız vb… hepsini çok iyi analiz etmeniz gerekiyor. Flappy Bird örneğine baktığımızda zamanın kısa olması, oyunun zor olması bunlar avantaj ama sizin fikirleriniz için dezavantaj olabilir. Her analiz fikirden fikire farklılık gösteririr.

Makalelerimizin devamına blog sayfamızdan ulaşabilir ve bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

 
 

Pin It on Pinterest

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK AL